Pytania i odpowiedzi?
Czym zajmuje się Pawlacz?
Jesteśmy przechowalnią rzeczy działająca na terenie Krakowa. Czym różnimy się od innych magazynów? Nie musisz wychodzić z domu, to my przyjedziemy do Ciebie. Zaoszczędzamy Twój czas i siły.

Na jakim obszarze działacie?
Działamy na obszarze Krakowa. Czy nasz usługa dotrze również do Ciebie? Zadzwoń! To nic prostszego. Staramy się być elastyczni.

W jakich godzinach mogę zamówić usługę?
Działamy od wtorku do piątku w godzinach 8.00 - 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 16.00. W razie złożenia zamówienia do godziny 16.00 następnego dnia meldujemy się pod Twoimi drzwiami.

Co należy zrobić by otrzymać zwrot rzeczy?
Wystarczy jeden telefon. Przekazujesz nam jakich rzeczy potrzebujesz a my Ci je przywozimy w dowolnie wybranym przez Ciebie momencie, już na następny dzień.

Czy muszę zamówić zwrot wszystkich rzeczy?
Oczywiście, że nie. Wraz z pojemnikami dostajesz formularz ułatwiający opisanie każdego z pojemników, dzięki niemu możesz w łatwy sposób zamówić zwrot jedynie tych pojemników, których na danym moment potrzebujesz. Reszta dalej spoczywa w naszym magazynie.

Czy moje rzeczy są bezpieczne?
Tak! Oddajesz swoje przedmioty w cudze ręce. Wiemy jakie to ważne byś nie musiał/a się o nie martwić. Nasz magazyn jest w pełni zabezpieczony i strzeżony. Na dodatek posiadamy ubezpieczenie od wszelkich ryzyk.

Czy ktoś może zajrzeć do moich rzeczy?
Nie! Bo one są Twoje ?? Każdy pojemnik jest plombowany przy kliencie plombami o unikalnych numerach, byś miał/a pewność, że nikt do niego nie zagląda bez Twojej wiedzy.

Jakie są formy płatności za przechowywanie rzeczy?
Opłaty za przechowywanie należy uiszczać z góry. Gdy przyjeżdżamy należy opłacić pierwszy miesiąc przechowywania. Można tego dokonać za pomocą gotówki lub karty płatniczej (Visa, Master Card, American Express). Za następne miesiące opłat należy dokonywać przelewem, zawsze przed upływem 30-dniowego okresu rozliczeniowego.